Vytvořil Miroslav Stiburek
2016 © Miroslav Design Studio. Všechny práva vyhrazena.

Oddané designu, kreativitě a emocím.

V designérském studiu MIROSLAV jsme zcela oddaní designu, estetice a procesu, který přináší příjemné pocity a originální produkty vyznačující se nadčasovostí, ryzostí a inventivní kreativitou.

Studio vede náš světově oceněný designér Miroslav Stiburek, který díky svému uměleckému citu zasvětil svůj život vášni pro estetiku, sociologii, filozofii, honbě za štěstím a kreativitě. V roce 2016 mezi nabitou světovou elitou vyhrál ocenění v oblasti designu - A'Design Award za hodinky SLIXY, udělované nejlepším designům na světě za rok 2015.

Každou práci vykonáváme z hloubi srdce. Tvoření je pro nás poslání a do každého produktu vkládáme vášeň a pocity štěstí.

Vám, drahým klientům, můžeme nabídnout kompletní návrhářské a fotografické služby od průmyslového designu až po grafický, sociální, módní, produktový a interiérový/nábytkový design včetně autorských unikátů a umělecké tvorby na míru. Můžeme společně spolupracovat na produkci nebo ponechat kompletní tvorbu v režii našeho hlavního designéra a výtvarníka.

Mezi naše významné klienty patří světové značky Polo Ralph Lauren, G/FORE, Puma Golf, Stewart Golf a Galvin Green, dále zajímavé začínající značky pocházející z České republiky jako Bull Pet nebo SLIXY. Tvoříme také pro specializované podniky a živnostníky – DUKOM, MUDr. Radka Šafandová či Stibůrkovo Pekařství.

" Naším cílem a posláním je tvořit a vynalézat unikátní kousky, které obohacují prostor, ve kterém fungují, a vyzařují pozitivní pocity, se kterými byly navrženy a vylepšují tak životy a pocity lidí. "


Kontakt

777 209 307

 

Neváhejte nám zavolat, pobavíme se o možnostech a Vašich potřebách.

Prague, Czech Republic.

Firemní údaje: GOLFMODE s.r.o. IČ: 03068536. Vedená u Městského soudu v Praze, C 227170.

'Hodinky SLIXY'

Uniktání design módních hodinek SLIXY navrženy pro progresivní kulturu, aby přivedly zpět tradici a zároveň posunuly hranice dál k zábavnější budoucnosti. Produkt vyhrál nejprestižnějní světové ocenění - A'Design Award 2016 v kategorii Šperky, Hodinky a brýle. Autorem je náš designér Miroslav Stiburek.

'Módní boutique Ralph Lauren'

Kompletní postavení koncepce, navržení a výroba originálního interiéru módního butiku s golfovým zboží Ralph Lauren, Galvin Green, Puma Golf a G/FORE.

'G/FORE'

Spolupráce s naším studiem na rozvoji americké značky v ČR včetně zajištění tvůrčí práce pro českou pobočku G/FORE. Značka G/FORE sídlí v Los Angeles a vyznačuje se zvláště citem pro detail a schopností správně načasovat uvedení svých produktů na trh. Zakladatelem je módní návrhář a podnikatel Mossimo Giannulli, který má za sebou několik velmi úspěšných projektů, mezi něž patří například Mossimo Inc., Paul Frank a také G/FORE. Naše studio zajišťuje lokalizaci a zodpovídá za grafický design www.gfore.cz.

'SLIXY Katalog & logo'

SLIXY katalog pro prezentaci nové značky na trhu, která se zaměřuje na prodej velice zajímavých a moderních produktů.

'Blink 182'

Návrh webových stránek z roku 2008 pro americkou pop punkovou kapelu Blink 182 – největší úspěchy sklidila s deskou Enema of the State (17 mil. prodaných kopií). Webový design prezentovaný na obrázku vystihuje pop punkovou kulturu a filozofii této skupiny.

'Vzkvétající panák'

Navrhl Miroslav Stiburek pro MIROSLAV Design Shop, Praha (2016). Vyrobeno v České Republice. Originální a unikátní kus skla navržený pro speciální příležitosti a události. Vytvořeno s láskou k přírodě a ke všem vzkvétajícím státům a lidem, který milují svou zem a chtějí si vychutnat svůj oblíbený panák se špetkou umění.

'A beautiful accident - Miroslav Stiburek'

A beautiful accident that happened while I was in Paris. Photographed and presented with love for the nature, Paris, France, Mr. Eiffel, architecture and a concern for the social and interpersonal dilemma we have been facing this century.

'Logo Stibůrkovo Pekařství'

Moderní a čisté logo, které odráží nejen dlouholetou tradici, ale zároveň i moderní pohled na svět. Stibůrkovo Pekařství vyrábí kvalitní domácí pečivo již 25 let.

'Výtvarná práce pro značku BULL PET'

Výtvarná práce pro značku BULL PET.

'Univerzální etiketa Stibůrkovo Pekařství'

Univerzální etiketa pro výrobky z tradiční pekárny Stibůrkovo Pekařství. Inspirováno historií a silnými kořeny k českému pečivu.

'Značka Bull Pet'

Tvorba loga pro vznikající módní značku inspirovanou anglickým bullteriérem. Oblečení je určené pro volný čas. Logo vyjadřuje filozofii značky.

'Tradiční pekárna'

Produktová fotografie pro tradiční pekárnu a cukrárnu. Vyznačující se výběrem skvělým surovin a přísný dohled kvality.

'Grafický obraz'

Obraz je umístěný na stěně v butiku Polo Ralph Lauren. Na obrazu je zachycena golfová legenda Tom Watson po vítězství v British Open.

'Ralph Lauren webový banner'

Tvorba webového banneru pro módní gigant Ralph Lauren, exkluzivně pro českou pobočku RL.

'Výtvarná práce pro BULL PET'

Exclusively for the czech brand of Ralph Lauren.

'Zakázka Puma Golf'

Webový banner pro oděvní značku sportovního oblečení Puma.

'Puma Golf 2013'

Webový banner pro sportovní oděvní značku Puma.

Citáty

Životní filozofie Miroslava Stibůrka, kterého od mládí ovlivňuje sociologie, filozofie a snaha o dosažení skutečného štěstí. V tomto také nachází svou hlavní inspiraci a poslání.

 

"Předsudky, nedostatek sebelásky a odvahy brání lidem v dosažení opravdového štěstí."

"Děláme věci, které společnost považuje za správné."

"Lidé se bojí filozofie, jelikož vede k odhalení skutečné pravdy."

"K dosažení štěstí stačí pouze následovat své poslání."

"Každý v sobě ukrývá pocit naprostého štěstí, ale jen málo jedinců se chce otevřít jeho kráse."

"Lidé mají strach z pravdy. Raději ji budou ignorovat a žít disfunkční život."

"Čím štastnější jsi, tím lepší rozhodnutí děláš."

"Škola intuice je jediná škola, kterou člověk potřebuje."

"Klíčem ke štěstí je pravá láska."

Test