Vytvořilo Miroslav Design Studio
Copyright © Miroslav Stibůrek

Oddané designu, kreativitě a emocím.

Miroslavo je dynamické a vyvíjející se polyfunkční studio kombinující umění, design a strojírenství, umožňující vynalézavé a holistické postupy v tvorbě.

Studio vede náš světově oceněný designér Miroslav Stibůrek, který díky svému uměleckému citu zasvětil svůj život vášni pro estetiku, sociologii, filozofii, honbě za štěstím a kreativitě. V roce 2016 vyhrál ocenění v oblasti designu - A'Design Award za hodinky SLIXY, udělované nejlepším designům na světě za rok 2015.

V návrhářském studiu Miroslavo jsme oddaní designu, estetice a procesu, které na trh přináší příjemné pocity a tvorbu vyznačující se nadčasovostí, ryzostí a inventivní kreativitou.

Tvoříme pro globální značky a podniky, ale také pro specializované společnosti a živnostníky na lokálních trzích.

"Mým cílem je tvořit a vynalézat krásný a funkční design, který vyzařuje pozitivní emoce a mění životy lidí."


Kontakt

 

 

Neváhejte nám napsat, pobavíme se o možnostech a Vašich potřebách.

Praha

'Hodinky SLIXY'

Uniktání design módních hodinek SLIXY navrženy pro progresivní kulturu, aby přivedly zpět tradici a zároveň posunuly hranice dál k zábavnější budoucnosti. Produkt vyhrál nejprestižnějní světové ocenění - A'Design Award 2016 v kategorii Šperky, Hodinky a brýle. Autorem je náš designér Miroslav Stibůrek.

'Nescafé Azera'

Grafický návrh pro Nescafé. Inspirované městským životem jako takovým a co člověk ve městě zažívá. Návrh zahrnuje prvky, které naleznete ve městech a na zemi - kola, běžce, auta, autobusy, letadlo, architekturu, psi, přírodu, holuby, hvězdy, planety a neodmyslitelně kafe. Tvorba rovněž vyjadřuje pocity, které člověk žijící ve městě zažívá. Zahrnuje několik autorských prvků a uměleckých impulzů, které vyjadřují osobní pocity člověka žijící v rušném, ambiciózním a kreativním prostředí.

'Rima postel'

Návrh postele do italské soutěže Rima Sofa and Beds.

'Módní boutique Ralph Lauren'

Kompletní postavení koncepce, navržení a výroba originálního interiéru módního butiku s golfovým zboží Ralph Lauren, Galvin Green, Puma Golf a G/FORE.

'G/FORE'

Spolupráce s naším studiem na rozvoji americké značky v ČR včetně zajištění tvůrčí práce pro českou pobočku G/FORE. Značka G/FORE sídlí v Los Angeles a vyznačuje se zvláště citem pro detail a schopností správně načasovat uvedení svých produktů na trh. Zakladatelem je módní návrhář a podnikatel Mossimo Giannulli, který má za sebou několik velmi úspěšných projektů, mezi něž patří například Mossimo Inc., Paul Frank a také G/FORE. Naše studio zajišťuje lokalizaci a zodpovídá za grafický design www.gfore.cz.

'SLIXY Katalog & logo'

SLIXY katalog pro prezentaci nové značky na trhu, která se zaměřuje na prodej velice zajímavých a moderních produktů.

'Grafický koncept tyčinky Kofila'

Grafický koncept obalu čokoládové tyčinky KOFILA firmy Orion. Mouřenín/džin už dnes není na nic vázán, ani na svou lampu, ani na společnost, je již volný a svobodný člověk, proto nová postavička a vynález - svobodný strýček, který již dosáhl úspěchu a nezávislosti. Nyní je to volnomyšlenkářský hipster, který si rád oblékne barevné kalhoty a košily, stylové sako a kravatu, a vyrazí si na své oblíbené kafíčko a špetku filozofie.

'Blink 182 koncept '

Koncept webových stránek z roku 2008 (univerzitní projekt) pro americkou pop punkovou kapelu Blink 182 – největší úspěchy sklidila s deskou Enema of the State (17 mil. prodaných kopií). Webový design prezentovaný na obrázku vystihuje pop punkovou kulturu a filozofii této skupiny.

'A beautiful accident - Miroslav Stibůrek'

A beautiful accident that happened while I was in Paris. Photographed and presented with love for the nature, Paris, France, Mr. Eiffel, architecture and a concern for the social and interpersonal dilemma we have been facing this century.

'Výtvarná práce pro značku BULL PET'

Výtvarná práce pro značku BULL PET.

'Univerzální etiketa + logo Stibůrkovo Pekařství'

Univerzální etiketa pro výrobky z tradiční pekárny Stibůrkovo Pekařství. Inspirováno historií a silnými kořeny k českému pečivu.

'Značka Bull Pet'

Tvorba loga pro vznikající módní značku inspirovanou anglickým bullteriérem. Oblečení je určené pro volný čas. Logo vyjadřuje filozofii značky.

'Tradiční pekárna'

Produktová fotografie pro tradiční pekárnu a cukrárnu. Vyznačující se výběrem skvělým surovin a přísný dohled kvality.

'Grafický obraz'

Obraz je umístěný na stěně v butiku Polo Ralph Lauren. Na obrazu je zachycena golfová legenda Tom Watson po vítězství v British Open.

'Ralph Lauren webový banner'

Tvorba webového banneru pro módní gigant Ralph Lauren, exkluzivně pro českou pobočku RL.

'Zakázka Puma Golf'

Webový banner pro oděvní značku sportovního oblečení Puma.

'ČUBA Investment'

ČUBA Investment je investiční skupina zaměřující se na investování finančních prostředků svých firemních klientů do začínajících podniků a projektů rozvíjejících obnovitelné zdroje. Hlavní hodnoty skupiny jsou především transparentnost, poctivost, kreativita a profesionalita.

'Vzkvétající panák'

Navrhl Miroslav Stibůrek, Praha (2016). Vyrobeno v České Republice. Originální a unikátní kus skla navržený pro speciální příležitosti a události. Vytvořeno s láskou k přírodě a ke všem vzkvétajícím státům a lidem, který milují svou zem a chtějí si vychutnat svůj oblíbený panák se špetkou umění. Nominované na A'Design Award 2017.

Citáty

Životní filozofie Miroslava Stibůrka, kterého od mládí ovlivňuje sociologie, filozofie a snaha o dosažení skutečného štěstí. V tomto také nachází svou hlavní inspiraci a poslání.

 

"Předsudky, nedostatek sebelásky a odvahy brání lidem v dosažení opravdového štěstí."

"K dosažení štěstí stačí pouze následovat své poslání."

"Čím štastnější jsi, tím lepší rozhodnutí děláš."

"Katarze dosahuji prostřednictvím umění."

Výstavy

 

2016 - Výstava v "MOOD" Ex Chiesa di San Francesco, Como, Itálie.

2016 - Výstava na Bologna Design Week, Itálie.

2016 - Samorosti Výstava autorského umění, NOD Praha, Česká Republika.

2016 - Výstava v Cube Design Museum, Kerkrade, Nizozemsko.

2016 - Výstava na Shenzhen International Design Fair, Čína.

2016 - Výstava na Festival of Architecture and Interior Designing Conference The Lalit Mumbai, Indie.

2016 - Výstava na Festival of Architecture and Interior Designing Conference Hotel Lalit Exposition Center, Indie.

Test