Vytvořilo Miroslav Design Studio
Copyright © Miroslav Stibůrek

Oddané designu, kreativitě a emocím.

V designérském studiu MIROSLAV jsme zcela oddaní designu, estetice a procesu, které na trh přináší příjemné pocity a originální produkty vyznačující se nadčasovostí, ryzostí a inventivní kreativitou.

Studio vede náš světově oceněný designér Miroslav Stibůrek, který díky svému uměleckému citu zasvětil svůj život vášni pro estetiku, sociologii, filozofii, honbě za štěstím a kreativitě. V roce 2016 vyhrál ocenění v oblasti designu - A'Design Award za hodinky SLIXY, udělované nejlepším designům na světě za rok 2015.

Každou práci vykonáváme z hloubi srdce a do produktů vkládáme vášeň a pocity štěstí.

Vám, drahým klientům, můžeme nabídnout kompletní návrhářské a fotografické služby od průmyslového designu až po grafický, sociální, módní, produktový a interiérový/nábytkový design včetně autorských unikátů a umělecké tvorby na míru. Můžeme společně spolupracovat na produkci nebo ponechat kompletní tvorbu v režii našeho hlavního designéra a výtvarníka.

Tvoříme pro světové značky a podniky, ale také pro specializované společnosti a živnostníky na lokálních trzích.

"Naším cílem a posláním je navrhovat a vynalézat produkty, které obohacují prostor, v kterém fungují, vyzařují příjemné pocity a mění životy lidí. "


Kontakt

 

 

Neváhejte nám napsat, pobavíme se o možnostech a Vašich potřebách.

Praha

'Hodinky SLIXY'

Uniktání design módních hodinek SLIXY navrženy pro progresivní kulturu, aby přivedly zpět tradici a zároveň posunuly hranice dál k zábavnější budoucnosti. Produkt vyhrál nejprestižnějní světové ocenění - A'Design Award 2016 v kategorii Šperky, Hodinky a brýle. Autorem je náš designér Miroslav Stiburek.

'Módní boutique Ralph Lauren'

Kompletní postavení koncepce, navržení a výroba originálního interiéru módního butiku s golfovým zboží Ralph Lauren, Galvin Green, Puma Golf a G/FORE.

'G/FORE'

Spolupráce s naším studiem na rozvoji americké značky v ČR včetně zajištění tvůrčí práce pro českou pobočku G/FORE. Značka G/FORE sídlí v Los Angeles a vyznačuje se zvláště citem pro detail a schopností správně načasovat uvedení svých produktů na trh. Zakladatelem je módní návrhář a podnikatel Mossimo Giannulli, který má za sebou několik velmi úspěšných projektů, mezi něž patří například Mossimo Inc., Paul Frank a také G/FORE. Naše studio zajišťuje lokalizaci a zodpovídá za grafický design www.gfore.cz.

'SLIXY Katalog & logo'

SLIXY katalog pro prezentaci nové značky na trhu, která se zaměřuje na prodej velice zajímavých a moderních produktů.

'Grafický koncept tyčinky Kofila'

Grafický koncept obalu čokoládové tyčinky KOFILA firmy Orion. Mouřenín/džin už dnes není na nic vázán, ani na svou lampu, ani na společnost, je již volný a svobodný člověk, proto nová postavička a vynález - svobodný strýček, který již dosáhl úspěchu a nezávislosti. Nyní je to volnomyšlenkářský hipster, který si rád oblékne barevné kalhoty a košily, stylové sako a kravatu, a vyrazí si na své oblíbené kafíčko a špetku filozofie.

'Blink 182 koncept '

Koncept webových stránek z roku 2008 (univerzitní projekt) pro americkou pop punkovou kapelu Blink 182 – největší úspěchy sklidila s deskou Enema of the State (17 mil. prodaných kopií). Webový design prezentovaný na obrázku vystihuje pop punkovou kulturu a filozofii této skupiny.

'A beautiful accident - Miroslav Stiburek'

A beautiful accident that happened while I was in Paris. Photographed and presented with love for the nature, Paris, France, Mr. Eiffel, architecture and a concern for the social and interpersonal dilemma we have been facing this century.

'Logo Stibůrkovo Pekařství'

Moderní a čisté logo, které odráží nejen dlouholetou tradici, ale zároveň i moderní pohled na svět. Stibůrkovo Pekařství vyrábí kvalitní domácí pečivo již 25 let.

'Výtvarná práce pro značku BULL PET'

Výtvarná práce pro značku BULL PET.

'Univerzální etiketa Stibůrkovo Pekařství'

Univerzální etiketa pro výrobky z tradiční pekárny Stibůrkovo Pekařství. Inspirováno historií a silnými kořeny k českému pečivu.

'Značka Bull Pet'

Tvorba loga pro vznikající módní značku inspirovanou anglickým bullteriérem. Oblečení je určené pro volný čas. Logo vyjadřuje filozofii značky.

'Tradiční pekárna'

Produktová fotografie pro tradiční pekárnu a cukrárnu. Vyznačující se výběrem skvělým surovin a přísný dohled kvality.

'Grafický obraz'

Obraz je umístěný na stěně v butiku Polo Ralph Lauren. Na obrazu je zachycena golfová legenda Tom Watson po vítězství v British Open.

'Ralph Lauren webový banner'

Tvorba webového banneru pro módní gigant Ralph Lauren, exkluzivně pro českou pobočku RL.

'Zakázka Puma Golf'

Webový banner pro oděvní značku sportovního oblečení Puma.

'ČUBA Investment'

ČUBA Investment je investiční skupina zaměřující se na investování finančních prostředků svých firemních klientů do začínajících podniků a projektů rozvíjejících obnovitelné zdroje. Hlavní hodnoty skupiny jsou především transparentnost, poctivost, kreativita a profesionalita.

'Vzkvétající panák'

Navrhl Miroslav Stiburek pro MIROSLAV Design Shop, Praha (2016). Vyrobeno v České Republice. Originální a unikátní kus skla navržený pro speciální příležitosti a události. Vytvořeno s láskou k přírodě a ke všem vzkvétajícím státům a lidem, který milují svou zem a chtějí si vychutnat svůj oblíbený panák se špetkou umění.

Citáty

Životní filozofie Miroslava Stibůrka, kterého od mládí ovlivňuje sociologie, filozofie a snaha o dosažení skutečného štěstí. V tomto také nachází svou hlavní inspiraci a poslání.

 

"Předsudky, nedostatek sebelásky a odvahy brání lidem v dosažení opravdového štěstí."

"Děláme věci, které společnost považuje za správné."

"Lidé se bojí filozofie, jelikož vede k odhalení pravdy."

"K dosažení štěstí stačí pouze následovat své poslání."

"Čím štastnější jsi, tím lepší rozhodnutí děláš."

"Svět změníš tak, že změníš sám sebe."

Výstavy

 

2016 - Výstava v "MOOD" Ex Chiesa di San Francesco, Como, Itálie.

2016 - Výstava na Bologna Design Week, Itálie.

2016 - Samorosti Výstava autorského umění, NOD Praha, Česká Republika.

2016 - Výstava v Cube Design Museum, Kerkrade, Nizozemsko.

2016 - Výstava na Shenzhen International Design Fair, Čína.

2016 - Výstava na Festival of Architecture and Interior Designing Conference The Lalit Mumbai, Indie.

2016 - Výstava na Festival of Architecture and Interior Designing Conference Hotel Lalit Exposition Center, Indie.

Test